Connect with us

Etkinlikler

İlk Intersolar Yenilik Gününde trendler ve teknolojiler

Yayın Tarihi

on

Küresel yeniliğin merkezi The Smarter E, enerji endüstrisi başlıklarına ilişkin bilgi paylaşmak ve küresel endüstri oyuncularına iletişim ağı sağlama yönündeki çabalarını bir kez daha, bir dizi ek dijital formatla yoğunlaştırıyor. İlk Intersolar Yenilik Günü 15 ve 16 Temmuz 2020 tarihlerinde gerçekleşecek. Bu iki günlük çevrimiçi etkinlik tüm yenilik ve güneş enerjisi tutkunlarına hitap ediyor. Intersolar’ın 2020’deki ilk Yenilik Gününe katılacaklar, küresel güneş endüstrisindeki en son teknolojileri, üst düzey konuşmacılardan ve ürün sunumlarını görerek öğrenebilecekler. Ek olarak,firma temsilcileriyle ve güneş uzmanlarıyla  iletişim ağı kurma avantajına da sahip olacaklar.

Güneş hücrelerindeki, modüllerindeki ve sistemlerindeki  birçok trende ek olarak Intersolar Yenilik Günü inverterler konusuna da eğilecek. 30 dolayında Intersolar katılımcısı, endüstrinin geniş ufuklarının neler getireceğini sunacaklar. Uluslararası izleyicilere, etkinlik alanındaki sanal standların ziyaretçilerine yenilenebilir enerji entegrasyonu için yenilikçi ürünlerini ve çözümlerini sunacaklar.

SolarPower Europe Pazarlama İstihbaratı Başkanı ve Yönetim Ekibi Üyesi, Danışman Michael Schmela, çevrimiçi etkinliğin ilk gününü, “Güneşin On Yılında Yenilikler” konuşmasıyla açacak. İkinci gün, Alman Güneş Enerjisi Kuruluşu (BSW-Solar) Uluslararası İlişkiler Yöneticisi David Wedepohl tarafından “Sistem Çözümlerinin Akıllı Kombinasyonu” konuşmasıyla açılacak. Konuşmaları, katılımcı firmaların iki parallel oturumda yapacağı sunumlar ve interaktif İş Yemeği Uzman Konuşması takip edecek. 

Daha fazla bilgi ya da ücretsiz kayıt için, The smarter E web sitesini ziyaret edin. Intersolar Yenilik Günü İngilizce dilinde gerçekleştirilecektir. 

İlk Intersolar Yenilik Gününde aşağıdaki firmalar katılımcı olarak yer alacaktır:

BayWa r.e. renewable energy GmbH

Canadian Solar EMEA GmbH

Delta Electronics (Netherlands) B.V.

FIMER S.p.A.

First Solar GmbH

Huawei Technologies Co., Ltd.

IBC Solar AG

Ingeteam Power Technology, S.A.

Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd.

Krannich Group GmbH

Maitian Energy Co., Ltd. Wuxi Branch (FoxESS)

Mounting Systems GmbH

Ningbo Ginlong Technologies Co., Ltd (Solis)

Risen Energy Co., Ltd.

Shenzhen Growatt New Energy Technology Co., Ltd.

Shenzhen Kstar Science & Technology Co., Ltd

SMA Solar Technology AG

Sungrow Power Supply Co., Ltd.

Sunrise Energy Co., Ltd

TBEA Xinjiang Sunoasis Co., Ltd.

Trina Solar Co., Ltd.

Wuxi Suntech Power Co., Ltd

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etkinlikler

Solarex İstanbul, sektörü 2021’de tekrar bir araya getirecek

Yayın Tarihi

on

Ülkemizin son dönemde uyguladığı başarılı sağlık politikaları, sınırların kademeli olarak açılması ve özellikle nakliye ile ilgili  sıkıntıların ortadan kaldırılması ile ülkemizde fuarların yeniden aktif hale gelmesine imkan vermiştir.

Koronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyada ertelenen fuarlar, yeni normal dönemin başlangıcı neticesinde T.C.  Sanayi ve Ticaret Bakanlığı izniyle 1 Eylül itibariyle yeniden düzenlenmeye başlandı.

Yaşanan uzun ve durağan pandemi süreci sonrasında 2021 yılı için dünya çapında tüm sektörlerde önemli bir ticari ivme beklentisi geliştirmiştir. Bu bbeklentiye hizmet etmek ve 13 yıldır solar sektöründeki tüm işbirlikçilerimize en verimli hizmeti vermek adına Solarex İSTANBUL ekibi olarak tüm enerjimizi kullanıyoruz.

Solar sektörünün yatırımcı, üretici, komponet ve son kullanıcıya değin ilgili tüm profesyonellerin heyecanla beklediği Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası güneş enerjisi ve teknolojileri fuarı Solarex İSTANBUL 2021 yılı için hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

Fotovoltaikler, inverterler, konnektörler, EPC firmaları, jel aküler, solar kabloları, güneşle çalışan tüketici ürünler, malzeme ve üretim ekipmanları, kısacası güneşe dair her şeyi bulacağınız Solarex İSTANBUL 13. kez sektör paydaşlarını bir araya getirecek.

Devamını Oku

Etkinlikler

Solarex İstanbul 2021 yılına ertelendi

Yayın Tarihi

on

Güneş enerjisi sektörünün önemli buluşmalarından Solarex İstanbul, pandemi nedeniyle 2021 yılına ertelendi.

Fuarın düzenleyen Voli Fuar Hizmetleri A.Ş. tarafından şu açıklama yapıldı:

“Değerli Katılımcımız;

Küresel dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci maalesef ki 2020 yılı içerisinde dünya çapındaki fuarların gerçekleşmesine imkân vermemektedir.

Buradan hareketle Voli Fuar Hizmetleri A.Ş. olarak 13.sünü düzenleyeceğimiz Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası güneş enerjisi ve teknolojileri fuarı olan SOLAREX İstanbul’u 2021 yılında 1-3 Nisan’da kendi takviminde düzenleme kararı aldığımızı siz iş ortaklarımızla paylaşmak isteriz.

Organizatör olarak en önemli hedefimiz, siz değerli iş ortaklarımız adına, gerek yurtiçi gerekse yurtdışından katılımlarını sağlayacağımız yatırımcılar ve ziyaretçiler noktasında en fazla verimin alınmasıdır.

Yıllara dayanan tecrübelerin verdiği öngörümüzle aldığımız 2021 yılına erteleme kararı; sizler ve sektörümüz adına son dakika gerçekleşecek yeni bir erteleme mağduriyetini önüne geçecektir.

1-3 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşecek olan fuarımızın dünya çapında gerçekleşecek ilk uluslararası güneş enerjisi ve teknoloji fuarı olması sebebiyle; sektörün kalbinin İstanbul Fuar Merkezi SOLAREX İstanbul’da atacağı bilinciyle çalışmalarımızı büyük bir heves ve şevkle yürüttüğümüzü bilmenizi isteriz.

Tüm yaşanan olumsuzluklara rağmen siz paydaşlarımızın ve tüm solar camiamızın bu büyük buluşmaya enerjilerini yitirmeden odaklanması en büyük dileğimizdir.”

Devamını Oku

Etkinlikler

GoodWe dünyanın ilk e-pazarı “Solar & Storage DigiCon”a katılıyor

Yayın Tarihi

on

Daha önce benzeri görülmemiş seyahat kısıtlamaları ve iptal edilen/ertelenen etkinlikler kapsamında; mevcut olumsuz duruma olumlu bir yanıt olarak Solar & Storage DigiCon, küresel olarak tanınan iki iş platformu Joint Forces for Solar ve International Battery Energy Storage Alliance – IBESA işbirliğinde gerçekleşecek. Küresel güneş ve enerji depolama endüstrileri için tasarlanan ve türünün ilk örneği olan Solar & Storage DigiCon, hızlandırılmış bilgi alışverişini teşvik etmek için dünyanın dört bir yanındaki sektör paydaşlarını 24 saat boyunca birbirine bağlamayı amaçlamaktadır.

15 Temmuz’dan itibaren GoodWe, yepyeni bir sanal platform olan “Solar & Storage DigiCon”un bir parçası olacak; yeni potansiyel yatırımcılara ve mevcut müşterilerine hem küresel hem yerel ölçekte proaktif olarak ürünlerini, hizmetlerini ve yeniliklerini sergileyecek. Bu etkinlik ile; kurulumcular, proje geliştiriciler ve EPC şirketleri gibi endüstri tedarikçileri ve pazar aracıları arasındaki bağlantı ve etkileşime özellikle odaklanılması hedefleniyor.

Küresel paydaşlarla 7/24 katılım işlevselliğine ve GoodWe’nin en son ürün yeniliklerini sergileyecek olmasına ek olarak, bu e-pazar sayesinde katılımcılar; Avrupa ve Kuzey Amerika, LATAM, MEA ve APAC bölgelerinin Satış ve Teknik temsilcileri ile doğrudan temas kurabilecekler.

GoodWe şu anda depolama inverterleri kategorisinde dünya lideri konunundadır ve üst üste 5 yıl TÜV Rheinland “All Quality Matters” ödülünü kazanmıştır. Solar & Storage DigiCon sırasında, güneş endüstrisi paydaşları, GoodWe’nin hibrit inverterleri ve zemine monte & şebeke bağlantılı büyük ölçekli projelerde kullanılmak üzere dünyaca ünlü HT inverteri de dahil olmak üzere, tüm GoodWe ürünleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir araya gelecekler.

Platform hakkında daha fazla bilgi için: www.solarstorage-digicon.com

Ücretsiz kayıt olmak için: https://jf4s.6connex.eu/event/Digicon/login

Devamını Oku
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Solar İstanbul 2021

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com